Nejčastější dotazy

Co je Kapkafe point?

Kapkafe point je inovativní, samostatný, samoobslužný pult, nabízející sofistikovaný zážitek jako z kavárny, pouze na jednom metru čtverečním.
Kapkafe point používá koncept měnící zavedená pravidla, představující čerstvé ingredience a výběr špičkových specialit pro prémiovou nabídku kávy s sebou. Čerstvě mletá kávová zrna a bezlaktozové mléko.
Používáme nejmodernější německé a švýcarské kávovary společností WMF a Schaerer.

Jakou kávu používáte?

Na našich Kapkafe Pointech naleznete velmi kvalitní brazilskou kávu praženou v Itálii.

Káva Montenero – Brazil je jednodruhová arabika. Kávová zrna jsou zpracována suchou metodou. Káva má intenzivní čokoládové aroma, příjemnou chuť a dlouhotrvající dochuť. Acidita je nízká a káva má velmi bohaté tělo. Šálek této kávy je velmi vyvážený díky středně vysoké sladkosti.

Proč používáte bezlaktózové mléko?

Bezlaktózové mléko Meggle, které používáme na našich Kapkafe Pointech je zdravější variantou laktózového mléka. Bezlaktózové mléko má prakticky stejnou konzistenci a chuť, ale vzhledem k absenci laktózy se lépe tráví a je tak citlivější k našemu trávícímu traktu.

Jaké používáte kelímky?

Používáme udržitelné kelímky, které jsou šetrné k životnímu prostředí.

Kde máte pobočky?

Naše Kapkafe Pointy jsou rozdělené do 2 konceptů:

  • Urban Barista – více zde
  • Kafe a buchty – více zde

V čem se liší od jiných automatů na kávu?

Použití strojů značek WMF a SCHAERER a skutečně čerstvého mléka řízeného integrovaným mléčným systémem, společně s čerstvě mletými kávovými zrny je to, co dělá Kapkafe point výjimečným. Na rozdíl od jiných automaticky samoobslužných strojů, je náš kafe point schopen nabídnout celou škálu kávových specialit na stejné úrovni kvality, které by člověk normálně našel v nejlepších kavárnách v centru měst.

Urban Barista - Kafe a Buchty?

Naše Kapkafe Pointy jsou rozdělené do 2 konceptů: Urban Barista jsou samoobslužné kafe pulty. Koncept Kafe a Buchty vám nabízí nejen samoobslužný pult, ale také české buchty, buchtičky s krémem, slané buchty (sendviče), domácí limonády a další nápoje dle ročního období.

Kam lze Kapkafe point umístit?

Možná právě k vám. Stačí přívod el. energie (220 V), napojení se na přívod vody a minimálně 1 m2. Naší specialitou jsou nevyužité výklady v centru měst (obrázek č.2).

Obrázek č. 1

Obrázek č. 2

Kolik stojí umístění a instalace?

Veškeré náklady na umístění a instalaci hradí Kapkafe.

Mohu mít také svůj coffee point?

Ano, stačí 1 m2, připojení k elektrické energii a vodě. Poté si zvolit Vaší provizi formou procent z prodeje či pevně danou měsíční částkou za Vámi poskytované místo pro Kapkafe point.